fbpx
fotograf dębica

Jeśli szukasz fotografa, który stworzy dla Ciebie wyjątkowy portret w cudownym, nastrojowym klimacie to jesteś we właściwym miejscu.

O MNIE

Witaj! Nazywam się Darek Szumański. Zajmuję się fotografią artystyczną a moją specjalizacją jest fotografia rodzinna oraz fotografia portretowa dzieci w różnym wieku jak i dorosłych. Przez ostatnie siedem lat mieszkałem w Anglii, tam też, zaraz po narodzinach córeczki, kupiłem swój pierwszy aparat. Czas spędzony za granicą poświęciłem na naukę i doskonalenie sztuki fotograficznej, na odkrywanie własnej wrażliwości i poczucia estetyki oraz na doskonalenie swojego warsztatu. W efekcie moje prace publikowane były w wielu międzynarodowych magazynach związanych z fotografią, m. in. „BRAND Model Magazine” czy „Art of Portrait”, a sama fotografia dzieci stała się głównym tematem moich prac. Prywatnie jestem również szczęśliwym mężem cudownej żony oraz ojcem trójki przekochanych dzieciaków.

O MOJEJ FOTOGRAFII

Jak możesz zauważyć przeglądając galerię moje prace cechuje wyjątkowy klimat i staranność. Głównym celem, jaki stawiam sobie przy każdej sesji, jest przedstawienie portretowanej osoby w najlepszy możliwy sposób, skupiając uwagę na nastroju i emocjach. Zawsze staram się sięgać głębiej, poza ulotny moment uśmiechu do zdjęcia, prezentując naturalne piękno moich małych (i tych większych) bohaterów. Dodatkowo styl, nawiązujący do prac dawnym mistrzów sztuki malarskiej, nadaje moim zdjęciom ponadczasowy wymiar, odporny na przemijające trendy oraz modę.